yükleniyor

E-Ticaret

WEB TASARIM

"EUROSUNUCU BİLİŞİM GRAFİK İNŞ. NAK. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ." olarak tasarımlarımız en son teknolojilerle ( xHtml, Html5, Css2, Css3, Ajax, jQuery, Microsft ASP, MySQL ), W3C standartlarına uygun şekilde tasarlarız. Web tasarımlarımız ilk bakışta farkını hissettiren ve kullanışlı sayfalardır. Yaptığımız web siteleri hızlı açılır ve göz alıcı grafiklerden oluşur. Tasarımlarımız tüm bilgisayarda, tüm tarayıcılarda ve çözünürlüklerde sorunsuz bir şekilde çalışır. Tasarımlarımız firma profiline uygun olarak, firmaya özel tasarlanıp, kodlanır.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik kurum imzasıdır, onu yansıtır. Bu nedenle vermek istediğiniz mesaj, ulaşmak istediğiniz kişi veya kurumlar dikkatle dinlenip, iyi anlaşılmalıdır. Beraberinde misyonunuza ve vizyonunuza uygun bir kurumsal kimlik tasarımı hazırlanmalıdır. Acemi ellerden çıkan kurumsal kimlik tasarımı çalışmaları kurumunuzu anlatamayacağı gibi kurum imajınızı da zedeleyebilir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

EuroSunucu olarak siz değerli müşterilerimizin reklam adına bütün ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Başta web tasarım, logo tasarımı, kartvizit tasarımı, broşür tasarımı, katalog tasarımı, 3D modellme, tablea ve totem gibi bir çok konuda size hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Credit Card
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!